O Mnie

Moją pasją jest pomaganie ludziom i biznesom w rozwoju. Odkrywam talenty, edukuję, inspiruję i docieram do źródeł problemów, po to aby podnosić świadomość i poprawiać jakość życia ludzi, w tym zdrowie i finanse. Ponadto dzielę się wiedzą i doświadczeniem w mediach społecznościowych i podczas spotkań indywidualnych.

Dodatkowo we współpracy z firmą DuoLife, razem z przedsiębiorczymi osobami budujemy międzynarodową społeczność zrzeszającą szczęśliwych ludzi, którzy dzielą się wiedzą, pozytywną energią i cenią sobie ZDROWIE, ROZWÓJ OSOBISTY i ZDROWE FINANSE. Osobiście DuoLife zapewnia mi WOLNOŚĆ w zarządzaniu moim czasem, rozwój mojego potencjału, wsparcie oraz możliwość realnej współpracy z ludźmi. Zapraszam do współpracy.

Skontaktuj się ze mną po więcej.

Doświadczenie zawodowe

Przez 9 lat, po ukończeniu studiów magisterskich w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, pracowałam w Biurze Analiz Makroekonomicznych w Grupie PZU, gdzie monitorowałam i analizowałam bieżącą koniunkturę gospodarczą w Polsce oraz prognozowałam główne wskaźniki aktywności gospodarczej jak PKB, stopa bezrobocia, płace, inflacja i wiele innych. W realizacji wymienionych zadań wykorzystywałam wiedzę z zakresu metod analizy danych – ekonometrycznych oraz statystycznych. W 2015 r. uzyskałam stopień doktora nauk ekonomicznych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Jednocześnie intensywnie interesowałam rozwojem osobistym i uczestniczyłam w wielu szkoleniach z tego zakresu. Jestem absolwentką Kuźni Mistrzów według autorskiego programu AfT Leadership Coaching School. Pracuję według metody coachingu skoncentrowanego na człowieku, czyli w większym stopniu uwzględniającym emocje, potrzeby i wizje danej osoby niż skupienie się tylko na problemie lub jego rozwiązaniu. W pracy coachingowej zapewniam indywidualne podejście, dyskrecję, zaangażowanie w proces, dzieląc się wiedzą oraz doświadczeniem. Pracuję zgodnie ze standardami etycznymi International Coach Federation. Nieustannie dbam o swój rozwój, aby podnosić jakość moich usług.

Jeśli ważne dla Ciebie są m. in.: równowaga, relacje, spokój, rozwój, zdrowie, zachęcam do współpracy.

Serdecznie zapraszam,
,